Łóżko elektryczne

– zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, starszych wymagających długoterminowej opieki. Sterowane jest za pomocą pilota, elektryczna regulacja zagłówka i podnóżka. Łóżko posiada 4 koła z hamulcami, co ułatwia transport chorego. W wyposażeniu jest również wysięgnik z uchwytem trójkątnym oraz barierki boczne, które można składać.

 

Stalowy wózek inwalidzki

– dla osoby dorosłej firmy MEYRA. Sprzęt posiada bardzo solidny stelaż, jest składany. Wózek jest bardzo łatwy w prowadzeniu oraz podjeżdżaniu pod bariery architektoniczne takie jak np. uliczne krawężniki.

 

Koncentrator tlenu

– umożliwia w dogodny sposób prowadzenie terapii tlenowej w domu lub w szpitalu. Urządzenie zapewnia spełnienie lekarskich zaleceń. Dzięki innowacyjnej technologii i nowoczesnej elektronice cechuje się znakomitym wysokim stężeniem tlenu przy jednocześnie bardzo niskim poziomie szumów. Posiada prosty system konserwacji. Wyposażony jest w funkcje kontrolne oraz alarmowe, aby w prosty i trwały sposób zapewnić możliwość terapii tlenowej w warunkach domowych.

 

Materac przeciwodleżynowy

został zaprojektowany specjalnie dla pacjentów narażonych na ryzyko powstania odleżyn, obłożnie chorych, ciągle leżących. Wykonany jest z wytrzymałego materiału, przyjaznego dla skóry pacjenta. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Podział materaca na komory powietrzne zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała pacjenta, odpowiednią wentylację (natlenienie i odprowadzenie wilgoci) oraz komfort temperaturowy (dzięki właściwościom izolacyjnym powietrza).